Zakup auta

Kupujemy używane Suzuki

Kupując samochód, początkowo możesz nie wiedzieć jaki model wybrać i jaki silnik będzie najbardziej odpowiedni. Z całą pewnością można powiedzieć, że wszystkie modele Suzuki uważane są za praktycznie całkowicie niezawodne.

Dlatego właśnie Suzuki używane samochody cieszą się taką popularnością a rynku wtórnym. Kompaktowy SUV-y potrafi zaskoczyć niejedną osobę swoją praktycznością. Warto przyjrzeć im się bliżej.

Najbardziej polecane modele Suzuki

Suzuki jako używane samochody cieszą się dużym zainteresowaniem, jednak chyba najbardziej polecany jest model SX4 S- Cross. Suzuki znajdziemy w Poznaniu, jak i na innych ulicach w Polsce. To następca crossovera produkowanego z Fiatem. Samochód pojawił się na rynku w 2013 roku. Różni je teraz większe nadwozie ze znacznie zwiększonym rozstawem osi. Suzuki SX4S- Cross sprawdzi się jako auto rodzinne, ponieważ ma niezwykle pojemny bagażnik i przestronne wnętrze. Co prawda nie jest to auto terenowe i słabo sprawdza się bardzo ciężkich warunkach, ale można znaleźć modele z napędem na cztery koła. Suzuki to używane auto, które można śmiało nazywać miejską terenówką. Samochód ten jest mieszanką minivana i kombi. Tak naprawdę jest to auto osobowe, które jedynie przypomina terenówkę. Za to wykonane starannie w sposób niebudzący zastrzeżeń.

Oszczędność

Suzuki nawet jako używany samochód wypada nieźle pod tym względem. Silnik benzynowy o mocy 120 KM jest zadowalająca, ale pozostawia pewien niedosyt. Model posiada 5- biegową skrzynię i nie można jej niczego zarzucić. Średnie spalanie też wychodzi przyzwoite, bo to 6,1 l/ 100 kilometrów, podczas jazdy po mieście. Jest to naprawdę świetny wynik. Suzuki przedstawiło naprawdę interesujący model, który bez problemu poradzi sobie nawet na trudnej nawierzchni. Dodatkowym plusem jest liczba schowków i skrytek, która jest naprawdę imponująca. Takie rozwiązanie bardzo ułatwia jazdę, zwłaszcza gdy mamy dzieci, lub lubimy różne napoje i przekąski podczas prowadzenia samochód.