Zakup auta

Używana Toyota Auris

Toyota Auris to kompaktowy samochód z segmentu C. Należy do japońskiego koncernu Toyota Motor Corporation. Toyota Auris używana, w Poznaniu cieszy się popularnością szczególnie wśród młodszych klientów.

Toyota Auris występuje tylko i wyłącznie jako hatchback. Do wyboru jest jedynie wersja trzy lub pięciodrzwiowa. Jest to atrakcyjny samochód, który potrafi wzbudzić spore emocje. Niewątpliwym atutem modelu jest jego duże wnętrze, które zbiera same pozytywne opinie. Dzięki wygodnym fotelom Aurisem można wyruszyć nawet w dalszą podróż i nadal czuć się komfortowo. Poza tym deska rozdzielcza jest przejrzysta i bardzo prosta, oczywiście jest to niewątpliwie plusem. Co ciekawe, Toyota Auris zdobyła 5/5 gwiazdek w teście zderzeniowym czołowym, który przeprowadził EuroNCAP.

Wybór silników również jest zachęcający. Możemy kupić Toyote Auris używaną z Poznania z silnikiem benzynowym 1.4 o mocy 97 KM, 1.3 o mocy 101 KM, 1.6 124 KM, 1.8 124 KM. Diesle to silniki 1.4 90 KM, 2 122 KM i 2.2 177 KM. Niezależnie od rodzaju silnika, napęd w Toyocie Auris jest zawsze na przednie koła.

Toyota Auris w leasingu

Jedną z opcji zakupu samochodu Toyota Auris jest leasing w Poznaniu. Leasing jest to rodzaj umowy, polegający na odpłatnym używaniu pojazdu przez określony czas. Samochód, który został przedmiotem umowy, może być dowolny pojazd, czyli na przykład może to być Toyota Auris leasing Poznań. Na ratę leasingu składa się rata kapitałowa, która jest odzwierciedleniem początkowej wartości auta oraz odsetki z tytułu finansowania. Oprócz raty może pojawić się konieczność uiszczenia opłaty wstępnej. Leasing to przede wszystkim oferta skierowana do firm, jednak istnieje również leasing konsumencki. Coraz częściej w ramach leasingu można otrzymać dodatkowe usługi. Najczęściej jest to darmowy serwis, darmowe przeglądy, samochód zastępczy w razie awarii, wymiana opon lub karta paliwowa. Biorąc auto w leasingu, nie jesteśmy jego właścicielem a jedynie użytkownikiem. Mimo wszystko jest to korzystne rozwiązanie.