Wybór auta

Używana Toyota Avensis

Toyota Avensis jest limuzyną z segmentu D, czyli klasy średniej. To chyba najpopularniejszy model samochodu w tej klasie.

Toyota Avensis używana w Poznaniu, jak i w reszcie kraju jest najchętniej wybieranym samochodem. Design tego modelu można określić jako spokojny i zachowawczy. Samochód pojawił się w kilku wersjach nadwozia. Pierwsze dwie generacje (1997 i 2000 rok) oferowano jako sedany, które miały 4 drzwi. Oferowano również 5- drzwiowe liftbacki i kombi. Trzecia generacja z 2006 roku to 4- drzwiowy sedan i 5-drzwiowe kombi.

W 2015 roku zaprezentowano wydanie poprawione samochodu Avensis. Zaliczył on wiele zmian i trzeba przyznać, że robią one wrażenie. Auto prezentuje się elegancko, ale nie brakuje mu też „pazura”. Jedyne co pozostało niezmienne to fakt, że Avensis nadal jest wygodnym i sprawdzonym środkiem transportu.

Toyota Avensis w leasingu

Leasing samochodu stał się jakiś czas temu świetną alternatywą dla firm, które nie mogą uzyskać kredytu bankowego, lub po prostu nie chcą wydawać sporej gotówki na nowy samochód. Toyota Auris w leasingu Poznań ma wiele zalet. Zawarcie umowy i sama procedura jest o wiele mniej utrudniona niż w przypadku kredytu. Niewątpliwym plusem jest to, że płaci się tylko za używanie auta. Ubezpieczenia samochodu również nas nie interesuje, ponieważ zajmuje się tym leasingodawca. Zdarza się, że leasingodawca pokrywa też koszty napraw oraz wszystkich przeglądów okresowych i nie tylko. Warto dodać, że należy pamiętać o terminowym spłacaniu rat, gdyż opóźnienie może spowodować rozwiązanie umowy.