Wybór auta

Toyota Yaris

Toyota Saris to praktycznie bezawaryjny samochód. Bez wątpienia jest również atrakcyjna, przez co kusi wielu klientów. Chyba każdy pamięta pierwszy model Toyoty saris, która była ciasna i bardzo głośna. To nie przeszkodziło jej, aby zdobyć wielu sympatyków.

Toyota Yaris III

Nowa generacja Toyoty Yaris jest zdecydowanie większa od poprzednich wersji. Można ją zaliczyć to samochodów z segmentu B. Toyotę Yaris można kupić w Poznaniu oraz w innych miejscach w kraju. Obecnie nie ma najmniejszych problemów z dostępnością. Model króluje również na rynku wtórnym, gdzie cały czas pozostaje w cenie.

Za co można pochwalić trzecią generację? Przede wszystkim za ciekawą stylistykę i przestronność. Wyposażenie też jest niczego sobie, ponieważ jest w tym modelu niezwykle bogate. Toyota Yaris w Poznaniu jest wybierana przez firmy lub jako samochód miejski.

Najlepszy silnik Toyoty

Najpopularniejszy z pewnością jest silnik 1.0, który uważany jest za napęd podstawowy. Ma niskie spalanie, bo około 6 l/ 100 km. Lepszym rozwiązaniem okazuje się silnik 1.33, jednak opinie o nim są bardzo różne. Toyota używana to również samochód hybrydowy. Będzie znacząco droższa, ale według opinii użytkowników jest niezawodna. Jeśli chcemy Toyotę na trasy, to należy rozważyć zakup diesla. Jest bardzo prosty i oszczędny. Diesel nie ma koła dwumasowego oraz ma trwałą turbinę. Największą zaletą wszystkich modeli Toyot jest ich trwałość. Dzięki temu koszty eksploatacji wypadają naprawdę korzystnie.