Serwis, Wybór auta, Zakup auta

Jak wybrać używaną Toyotę

Toyota to samochód, który z pewnością zasługuje na uwagę. Wybór jest naprawdę duży i początkowo ciężko wybrać dla siebie idealny model.

Toyota Poznań używane samochody to szeroka gama modeli, ale są wśród nich takie, które cieszą się największą popularnością.

Toyota RAV4

Chyba śmiało można napisać, że Toyota RAV4 jest jednym z najpopularniejszych modeli. Co oznacza skrót RAV4? Z angielskiego „Recrational Active Vehicle with 4 wheel- driver”, czyli po prostu rekreacyjny samochód z napędem na cztery koła. Toyota w Poznaniu i kraju używana z rynku wtórnego jest chyba jednym z najwygodniejszych samochodów na długie podróże. Można ją dostać w trzech typach nadwozia. Podstawowy i najbardziej klasyczny to hardtop i kombi. Kabriolet został dodany dopiero po pewnym czasie.

Toyota Verso

Verso produkowane jest od 2009 roku. Stylistyka samochodu jest masywna i jednobryłowa. Jest to niezwykle pojemny i przestronny samochód, gdyż potrafi bez problemu pomieścić nawet 7 osób. Fotele zamontowane są w przemyślany sposób i zapewniają wysoki komfort podczas jazdy. Verso nawet z podstawowym pakietem zapewnia wiele elementów poprawiających wygodę i bezpieczeństwo podczas jazdy. Co posiada w wyposażeniu? Przede wszystkim poduszki powietrzne, ASR, ESP i ABS. To naprawdę robi wrażenie. Jedynym minusem może być jakość materiału, który został użyty do obicia siedzeń. Wiele do życzenia pozostawia też jakość deski rozdzielczej, ale nie jest to też jakiś duży mankament tego świetnego samochodu.